O nas

Firma nasza świadczy usługi dla przedsiębiorstw, pokrywające kluczowy obszar ich działalności w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego i finansów przedsiębiorstw.


Biuro Doradcze All Profit powstało w 1991 roku świadcząc usługi w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości i finansów dla przedsiębiorstw, głównie z sektora MŚP. Jest firmą rodzinną powstałą na bazie długoletnich doświadczeń jej założycieli.


Doświadczenia zdobywaliśmy przez szereg lat współpracując z różnymi jednostkami gospodarczymi działającymi w różnych branżach (handel, usługi, produkcja) działającymi w różnych formach prawnych. Obecnie obsługujemy w tym zakresie ponad 170 klientów, którymi są zarówno podmioty osób fizycznych, jak i prawnych w tym: spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, stowarzyszenia i fundacje. Dla spółek z kapitałem zagranicznym biuro prowadzi obsługę w języku angielskim i sporządza sprawozdania zgodnie z wymogami i zasadami sprawozdawczości korporacyjnej.


All Profit Business & Co prowadzone jest przez doradców podatkowych i zatrudnia obecnie 7 wysokokwalifikowanych pracowników na stanowiskach księgowych.


Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej i konsultingu podatkowego pozwoliło nam na opracowanie sprawnego systemu działania, który zapewnia obsługę zarówno siedzibie klienta, jak i obsługę outsourcingową.


Księgowość, którą traktujemy nie tylko jako instrument do rozliczeń publiczno-prawnych, ale głównie jako narzędzie służące do zarządzania przedsiębiorstwem, staramy się wesprzeć właściwymi rozwiązaniami informatycznymi. W tym celu pomagamy w zespoleniu lub pełnym wykorzystaniu istniejącego oprogramowania, działającego w firmie, bądź też pomagamy we wdrożeniu nowoczesnych
programów informatycznych.


W ramach prowadzonego outsourcingu, pracujemy na oprogramowaniu e-nova, które jest jednym z najnowocześniejszych systemów do obsługi księgowej działającym w środowisku WINDOWS, dającym duże możliwości w zakresie integracji modułów użytkowanych u klienta z systemem księgowym zainstalowanym w biurze All Profit.